Naše chovatelská stanice jménem

 REGINA´S DARLINGS

 

 se nachází v podhůří chráněné krajinné oblasti Beskyd nedaleko dominanty Lysé hory. Jsme vedeni v registru chovatelských stanic  pod číslem 608/08 u Českomoravské kynologické unie, a to na základě uznání FCI. (www.cmku.cz).

Věnujeme se pouze chovu rasy Jacka Russella Teriéra s rodokmenem. Jedná se o chov zájmový. Nikdy nemáme štěňátka bez rodokmenu. Průměrně míváme jeden až dva vrhy ročně. Štěňata se u nás rodí v obývacím pokoji  s non stop dohledem a ohleduplným přístupem k feně a to samozřejmě v i v noci..:-)

Když jsem si  koupila svou první fenku JRT v roce 2006, netušila jsem , jak velmi nás inteligence, bystrost a temperament této rasy zaujme..Nebylo původně  vůbec v plánu zakládat chov....

Snažíme se našim pejskům  poskytnout ty nejlepší možné životní podmínky s dostatkem pohybu a  naši pozornosti. Pejsci žijí s námi společně v domě, jsou zvyklí na chod domácnosti a jsou členové rodiny.

Naši Russellíci dostávají  superpremiové  krmivo , částečně krmíme také vařenou stravou. Pečlivě dbáme o jejich kondici, zdraví , také o zdraví psychické.. Naši pejsci jsou samozřejmě také pod neustálou veterinární péčí.

Ke každému z nich máme úzký vztah.. Vnímáme je  jako jedinečné osobnosti a snažíme se také  přizpůsobit jejich potřebám či povahám .Vztah k nim není ovlivněn počtem ocenění z výstav, či kolik štěňat nám kdo ,,dal,,.

Pejsky si připravuji na výstavu sama a také si je vystavuji.

Fenky ve věku 8-mi let nechávame kastrovat a to také z důvodů prevence nádorových onemocnění. 

Velmi doufám a věřím tomu, že naší psi jsou s námi štastni.....                                       Regina                         

 

1531913 665193683523090 1944575250 n

 aski pusinka

                                    


 
Tvorba stranek pro chovatele